MENÜ

Abonelik Sistemi ve Alarm Merkezi Hizmeti

Alarm Abonelik Sistemi (Alarm Kiralama)

Tam Güvenlik, abonelik yoluyla güvenlik sistemi kiralaması ve Hizmeti uygulamasını başarı ile sürdüren seçkin firmalardan biridir.
Abonelik sistemi sayesinde müşterilerimizin Tam Güvenlik Sistemlerinde meydana gelecek her türlü yıpranma, bozulma gibi durumdan Tam Güvenlik sorumlu olur.
Abonelerimiz abonelik uygulaması ile her zaman son teknoloji güvenlik sistemi ürünlerden yararlanma fırsatına sahip olur ve ürünlerin geliştirme ihtiyacı Tam Güvenlik tarafından takip edilir.
Sistemin satın alınması durumunda; donanım için yapılması gereken yüklü bir yatırım maliyeti ortaya çıkar. Buna ek olarak, kullanıcının Alarm Merkezi bağlantısı için her ay ücret ödemesi gerekir.
Ayrıca, 2 yıllık garanti süresi sonrasında, sistemde ortaya çıkması muhtemel arızaların giderilmesi de ücrete tabidir. Satın alınan sistemden memnun kalınmazsa, kullanıcının iade şansı bulunmaz.
Ancak abonelik sistemi tüm bu olumsuz durumları ortadan kaldırır.
 

Sınırsız Ürün ve Hizmet Garantisi

Tam Güvenlik sistemi aboneleri, abonelik süreleri boyunca işyerlerine kurulan tüm  Tam Güvenlik Sistemi donanımında yer alan ekipmanlar için sınırsız ürün garantisine sahiptir.

Sistemde yaşayan her türlü ürün arızası ve teknik problemde ürünler teknik ekipler tarafından yenileri ile değiştirilir ve sistemin sorunsuz olarak çalışmaya devam etmesi sağlanır.

Tam Güvenlik  aboneleri bu sistem ile sınırsız ürün garantisinin yanı sıra;

   Alarm güvenlik sistemi donanımı

   7 gün / 24 saat Alarm Center  aboneliği

   İnternet ve Uygulamalar üzerinden anlık raporlama

   Seneryo lu Kullanın ve eğitim

   Sınırsız Teknik Destek 

   Gibi avantajlara sahip olarak yalnızca güvenlik sistemini kurdurmak ile kalmaz sistemden maksimum derecede yararlanabilmeleri için sunulan olanaklardan faydalanırlar.

Alarm Center Nasıl Çalışır

Alarm sisteminin üretmiş olduğu tüm sinyallerin (yangın,hırsızlık,su baskını,gaz kaçağı,panik alarmı,sağlık alarmı, duress code,sabotaj,açılış,kapanış,test sinyali,elektrik kesintisi gibi) PSTN (Telekom Hattı) , GSM / GPRS - TCP/IP gibi iletişim teknolojileri üzerinden alarm center sistemlerine ulaşması ve ulaşan bu sinyallerin izleme merkezi receiver ve otomasyon yazılımı aracılığı ile filtre edilerek operatörler tarafından gerekli emniyet birimleri ve abonelere bildirilmesidir.

 BASKI ALTINDA

Sisteme girilen bu şifre mekanda alarm çaldırmamakta olup; izleme merkezine içeriye zorlama şifresi ile girildiğine dair sinyal göndermektedir.

Sinyalin alındığı adrese derhal emniyet birimleri yönlendirilir. 

  PANİK ALARMI

Sessiz alarmdır. Mekanda alarm çaldırılmadan izleme merkezine sinyal gönderilir.

Panik alarmı alınan adrese derhal emniyet birimleri yönlendirilir.

   YANGIN

Belirtilmiş olan adrese en yakın İtfaiye birimi yönlendirilir, Aboneye bilgi verilir.

   SAĞLIK YARDIM

Panel veya kumanda üzerinden gelen sinyal doğrultusunda belirtilen adrese ambulans yönlendirilir.

Ve  belirtilmiş olan ilgililere bilgi verilir.

   GAZ KAÇAĞI

Gaz kaçağı alarmı alınması durumunda aboneye bilgi verilir, gerekli durumda bölge gaz dağıtım şirketine (igdaş , ego gibi) ve itfaiye birimlerine bilgi verilir.

 SABOTAJ 

Belirtilen adrese emniyet birimleri yönlendirilir, aboneye ve teknik servise bilgi verilir.

ELEKTRİK

Sistemin kurulu olduğu mekandan alınan elektirik kesinti sinyali abonenin isteği doğrultusunda gerekli yerlere bildirilir.

ZAYIF AKÜ

Abone ve teknik servise bilgi verilerek sistemin çalışır vaziyette bulunması sağlanır.

ALARM SİSTEMİ AÇILIŞ TAKİBİ

Belirtilen saatler dışında sistemin açılması (mesai saati dışında,tatil günlerinde vs.) ve/veya belirtilen saatte alarm sisteminin açılmaması durumunda aboneye bilgi verilmesi.

ALARM SİSTEMİ KAPANIŞ TAKİBİ

Belirtilen saatte alarm sisteminin kapanmaması ve/veya belirtilen saatten önce kapanması durumunda aboneye bilgi verilmesi.

WEB USER RAPORLAMA

Alarm sisteminden İzleme Merkezine ulaşan tüm sinyaller ve bu sinyallerin değerlendirme raporları abonelere haftalık olarak e-posta ile ulaştırılır, Ayrıca GSM aboneleri raporlarına ve sistem bilgilerine şifresi ve parolası ile internet üzerinden 24 saat boyunca ulaşabilirler.

Raporlar üzerinden sistemin hangi tarihte ve saatte kim tarafından devre dışı bırakıldığı veya devreye alındığı, alınan alarm sinyalinde hangi birimlere bilgi verildiği detaylı olarak takip edilebilir.

                                               

20180717165410_2919www.tamguvenlik.com.tr---duzenleme.png