MENÜ

Ofis / İşyeri Güvenliği

20180719181126_2566ofis-is-yeri-guvenlik-sistemleri.png

 

Ofis / İşyeri Güvenlik Sistemleri

Zamanımızın çok büyük bir bölümünü geçirdiğimiz, hatta hayatımızı kazandığımız iş yerlerimizi kapatıp gittikten sonra ya da hafta sonları güvenlikle ilgili kaygılarınız oldu mu?

Veya gece geç saatlere kadar çalışırken kendinizi tedirgin hissettiğiniz zamanlar?
Ne yazık ki ülkemizde hırsızlık, gasp gibi suç oranları giderek artıyor. İhtiyaç duyduğunuz güven ortamını Tam Güvenlik size uygun çözümler ve uygun fiyatlarla sağlar.

 

Ofis ve İş Yerinizde Kullanabileceğiniz Güvenlik Sistemleri

Alarm Sistemleri başlıca sistem ekipmanları olarak; alarm paneli, tuş takımı, hareket dedektörleri,manyetik kontak ve harici siren kullanılmaktadır. Bu standart sistem ile evinizi hırsız ve kötü niyetli kişilere karşı koruyabilir, Alarm Merkezi bağlantısı ile alarm durumunda güvenlik güçlerine tüm ihbarlar anında ulaştırılır. Ve bu standart sisteme ilave edilecek duman, gaz, su baskını sensörleri ile de istenmeyen durumlara karşı da önlem alabilirsiniz. Panik butonları ile olası tehdit ve saldırıları da anında güvenlik güçlerine bildirebilirsiniz.

 

Alarm Merkezi

7/24 hizmet veren Alarm Merkezi'miz alarm panellerinden gelen alarm sinyallerini değerlendirerek güvenlik güçlerinin (polis, jandarma, itfaiye) olay yerine yönlendirilmesini sağlar.

Bunun yanında sisteminizin kaçta kurulup kaçta kapandığı, kimin açıp kimin kapadığı ve olay bilgilerinisize, istenilen periyotta raporlar halinde gönderir.

Sistemlerde herhangi bir arıza oluşması durumunda raporlar teknik birime anlık gönderilerek, oluşabilecek alarm durumunda sistemin savunmasız kalmasını önler.

 

Kapalı Devre Kamera (CCTV) Sistemleri

Ev, ofis veya iş yerlerine kurulacak kamera sistemi farklı mekanlar da gerçekleşen olayların tek noktadan izlenmesini ve kaydedilmesini sağlar.

HD yüksek çözünürlüklü kameralar ile görüntü kalitesi her zaman en üst düzeydedir.

Talebe göre ses özelliği ilave edilerek kameranın bulunduğu ortamdan ses dinlemesi yapılabilir.

CCTV sistemleri sayesinde işletmelerde güvenliğin yanında, verimlilik arttırılabileceği gibi çeşitli iş operasyonlarına da olanak sağlamaktadır.

Güvenlik kameralarının görüntülerine 7/24 ister evinizden, ister başka şehirden, isterseniz başka bir ülkeden kişisel bilgisayarlarınız, cep telefonlarınızla veya talep edeceğiniz diğer mobil / masaüstü teknolojik cihazlar üzerinden erişim sağlayabilir ve gerekli takip / izlemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri sayesinde çalışanlarınız, yetkileri olan yerlere kolaylıkla girip çıkarken davetsiz misafirlere kapılarınız kapalı olacaktır.

Geçiş Kontrol Sistemleri kapıları açıp kapatmaktan çok daha fazla işleve sahiptir. Tam Güvenlik olarak iş yerinizin büyüklüğüne bağlı olmaksızın tüm giriş çıkışlarda sizin istediğiniz şekilde ve size özel sistemler kurabiliriz.

 

 

wwwTamGuvenlikcomtr---Alt-Görsel.gif